Taylor Swift’in 1,9 milyon TL’lik Super Bowl stili olay oldu

Erkek arkadaşı Travis Kelce’in takımı Kansas City Chiefs’in şampiyonluk kutlamalarına katılan pop şarkıcısı Taylor Swift (34), stiliyle bu özel gecede geri planda kalmadı.

Taylor Swift, Blake Lively…

Swift, Kelce’in üçüncü ödülünü eve götürmesini kutlarken 584 bin TL’lik (19.000 $) yakut bilezik, 34 bin TL’lik (1.100 $) bot, 22 bin TL’lik (720 dolar) büstiyer, 138 bin TL’lik (4.495 dolar) çanta ve 21 bin TL’lik (695 $’lık) kot pantolonu ile dikkat çekti. Şarkıcının maç günü kıyafeti ve aksesuarlarının toplam maliyeti 1,9 milyon TL (62.540 dolar) oldu.

Şarkıcı, erkek arkadaşını desteklediği gecede bol miktarda yakut mücevher ve Los Angeles merkezli mücevher tasarımcısı Jacquie Aiche’nin el yapımı parçalarını tercih etti.

Swift ayrıca toplamda yüz binlerce TL değerindeki Last Line Los Angeles’tan Heart Twist Küpe, Shahla Karimi Jewelry’den yüzük ve Retrouvai’den yüzük ile de dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı görünümünü, hayranlarının favorisi olan Christian Louboutin Eleonor süet çizmeler (36.700 TL – 1.195 $) ile tamamladı.


Stili, şarkıcının stili üzerine kitap yazan ve süperstarın moda anlayışını tanımlayarak Taylor Swift Styled Instagram hesabını yöneten Sarah Chapelle tarafından belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir