AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Coşkun: Sarıyer Kazanacak

Tüm aday adaylarının da hazır bulunduğu toplantıda konuşan AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, şunları söyledi: 

Çocukluk yıllarımızdan eğitim hayatımıza, halı sahasından siyasi arenaya kadar Sarıyer’in her anını yaşamış ve Sarıyer’e hizmet edebilme lütfuna ermiş bir kardeşiniz olarak, bugün de Sarıyer’in ve Sarıyerlinin hak ettiği değeri görmesi için Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle görevlendirilmiş bulunuyorum.

Sarıyer’in kaybettiği 14 seneyi telefi etmek adına, belediye başkanı seçilirsek vaadiyle değil, Sarıyer’imizin tüm mağduriyetlerini giderecek projeleri hayata geçirmek suretiyle bu andan itibaren çalışmaya başlıyoruz. Sarıyer belediyesini AK Parti kazanırsa değil, kazanmışçasına, propaganda için değil, hizmet için çalışıyoruz. 

(Güney kıldıran ilkokulundan stada, Behçet Kemal’e yapılan eğitim külliyesinden, tünele kadar bütün faaliyetlerimizi hızlıca aktarıp)  

İşte 14 seneden beri Sarıyer’e bir tek çivi bile çakmayan bir yönetim anlayışı karşısında daha göreve gelmeden yaptıklarımız ortada.  Yıllardır gerek farklı alanlarda, gerek parti çatısı altında Sarıyer için omuz omuza çalıştığımız yol arkadaşlarımla bugüne dek olduğu gibi, Sarıyerimizin güzel geleceği için daha da sıkı kenetleniyoruz. Sarıyer o kadar hizmete aç ve adeta kaderine terk edilmiş ki, seçimi kazandığımız gün itibariyle de kayıp 14 senenin telafisi yolunda yine burada olduğu gibi birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Her bir teşkilat mensubumuzu temsilen; Yarın değil, “hemen şimdi” diyoruz! 2024 yolunda “BİRİZ” diyoruz. Sarıyer’imizin sözü olarak da “Sevdamız Sarıyer” diyoruz ve biliyoruz ki Sarıyer Kazanacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir